Powstała w 2019 r. Klinika Kosmetologii i Trychologii Esthetic to nowe miejsce na mapie punktów kosmetologicznych i trychologicznych w Gdańsku. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów. Zapraszamy do Kliniki Kosmetologii i Trychologii Esthetic.

Nowoczesna klinika – Esthetic

Klinika Kosmetologii i Trychologii Esthetic w Gdańsku serdecznie zaprasza do nowo otwartej kliniki. Oferujemy zabiegi z zakresu trychologii, kosmetologii i medycyny estetycznej. Posiadamy profesjonalnie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt gabinety. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami, dla których Państwa zadowolenie jest najważniejsze.

Pomagamy w trudnych przypadkach

Nie boimy zająć się trudnych wyzwań. Otaczamy Państwa pełną opieką kosmetologiczną, trychologiczną oraz dermatologiczną. Chętnie porozmawiamy i ustalimy z Państwem indywidualne protokoły zabiegowe, przygotowane specjalnie dla Państwa.

Specjaliści

Nasza kadra to jedni z najlepszych specjalistów i ekspertów w Polsce, uczestnicy licznych kursów i szkoleń, wieloletni praktycy i ludzie nauki. Stawiamy na osoby liczące się w branży kosmetologicznej, trychologicznej, dermatologicznej a także z zakresu medycyny estetycznej. Potrafimy słuchać i rozmawiać z Pacjentem i wspólnie wypracowujemy najlepsze rozwiązania.